Op zoek naar een solide kwaliteitsfiets zonder onnodige franjes? Dan is de Paris C7+ HMB jouw fiets. De basis is het stijve en dus stabiele frame met de lage brede instap. Daarin geïntegreerd zit de soepele Bosch Active Line Plus-middenmotor (50 Nm). Je stapt vlot op en af, ervaart veel comfort en treft een rits toponderdelen. De typische Gazelle-kwaliteit is voor iedereen bereikbaar.


Proefrit aanvragen
"*" geeft vereiste velden aan
Gazelle PARIS C7+ Heren HMB Bosch
€2599
De Gazelle Paris model 2023 is verder verbeterd dan model 2022 door onder andere betere bevestiging van de remmen waardoor minder trillingen ontstaan en piepen tot het verleden behoort.
Met de nieuwe Paris C7+ HMB toont Gazelle overtuigend aan dat een e-bike van topkwaliteit ook met beperkt budget te realiseren is. Met de + hebben de ontwerpers van Gazelle er een schepje bovenop gedaan: meer ondersteuning, meer comfort en meer bedieningsgemak.
-
Krachtige ondersteuning met 50 Nm
-
Verende voorvork en zadelpen vangen ook grote oneffenheden op
-
Stuur is onderweg met de hand op een ideale positie te verstellen
-
Look and feel van een echte Gazelle
UITVOERING 7 versnellingen Shimano Nexus met Magura HS11 hydraulische remmen KG 22,4 (excl. accu)
Kleur | black mat |
---|---|
Color | black mat |
Size | H53, H57, H61, H65 |
Type/Model | 1280_IB0642yo9Va95QfE.png |
Wielmaat | 0 |
Versnellingen | 7 |
Frametype | HEREN |
DST Groepcode | 1A01 |
Motor Type | Active Line Plus 50nm |
Motor Plaats | Midden |
Motor Merk | Bosch |
Plaats Accu | Drager |
Type Rem | Velgrem Hydrolisch |
Versnellingen merk/ type | shimano Nexus 7 |
Versnellingen soort | Naaf |
Aandrijving | Ketting in gesloten kast |
Verliching | Op accu bediening via display |
Vering | Ja |